Co musi znaleźć się w nowoczesnej kuchni? Sprawdzamy!

Zapewne przeglądając strony internetowe czy czytając artykuły nie raz zetknąłeś się z określeniem „nowoczesna kuchnia” . Pytanie tylko brzmi – co dokładnie kryje się za tym hasłem? Dziś w Meblach Porwoł podpowiadamy, co musi znaleźć się w naszej kuchni, aby ta stała się właśnie nowoczesna, i to nie tylko z samej nazwy.

 

1. Elegancki front, bogate wnętrze

Z zewnątrz perfekcyjnie minimalistyczna, z kolei wewnątrz pełna miejsca, półek i skrytek na wszystkie ważne sprzęty. Nowoczesna kuchnia łączy w sobie właśnie te dwie, pozornie niemożliwe cechy – i robi to w najlepszym możliwym stylu.

Pytanie tylko brzmi: gdzie znaleźć meble, które będą wyróżniać się oryginalną konstrukcją i nowoczesnymi frontami, a przy tym zaskoczą dużą ilością miejsca? No właśnie! Tu z pomocą przychodzą nam pracownie mebli, które taki projekt wykonają specjalnie na nasze zamówienie. Co więcej, decydując się na wykonanie nowoczesnej kuchni na wymiar, mamy także wpływ na wybór systemów organizacji wewnętrznych, podnośników do frontów górnych czy zastosowanie różnych technologii ruchu.

 

2. Nowoczesna kuchnia to system udogodnień

No właśnie, skoro już przy udogodnieniach jesteśmy. W nowoczesnej kuchni nie sposób obyć się bez innowacyjnych technologii, dzięki którym korzystanie z mebli jest szybsze i efektywniejsze niż kiedykolwiek. Taki efekt gwarantują m.in. rozwiązania BLUM. Co oferują nam produkty tej firmy? Pośród bogatej oferty znajdziemy mechaniczne wspomaganie otwierania drzwi szafek, wszechstronny program podnośników do kuchni czy elektryczne wspomaganie ruchu do podnośników frontów górnych. A to zaledwie i tak jedynie ułamek rozwiązań proponowanych przez BLUM!

Zastanawiasz się, który z tych pomysłów można wykorzystać w Twojej kuchni? Wystarczy, że skontaktujesz się z Pracownią Porwoł, a zaawansowane technologicznie produkty BLUM zastosujemy u Ciebie.

 

3. Zaplanowany ład

Nieważne, czy sprzęty AGD pozostaną w całkowitym ukryciu, czy wręcz przeciwnie – wyeksponujemy je i uczynimy integralną częścią kuchni. Najistotniejszym aspektem pozostaje funkcjonalność, czyli takie rozmieszczenie poszczególnych elementów, aby te były „na wyciągnięcie ręki”. Z tym tematem wiąże się także podział pomieszczenia na 5 stref roboczych: zapasów, zmywania, przechowywania, przygotowywania i gotowania czy pieczenia.

Komentowanie wyłączone.