Kuchenne innowacje. Oto najnowsze trendy w aranżacji w kuchni

Zastanawiasz się nad remontem kuchni i szukasz inspiracji? Świetnie się składa! Dziś podsuniemy wam kilka kuchennych innowacji, które z powodzeniem możesz zastosować w każdym wnętrzu. Oto najnowsze trendy w aranżacji kuchni!

 

Drewno w kuchni

Drewniane elementy we wnętrzu to jeden z najbardziej elektryzujących pomysłów w 2018 roku. Co więcej, można go wykorzystać na wiele sposobów – albo jako samą ozdobę, albo główny motyw w pomieszczeniu. Nas najbardziej urzekają podłogi, drewniane lub wykonane z płytek imitujących drewno, oraz rustykalne elementy w wykończeniach mebli. Te ostatnie są co prawda trudno dostępne w salonach meblowych, ale to żaden problem – bo takie motywy można bez problemu wpleść, jeśli tylko zdecydujemy się na meble na wymiar.

Zalet mebli tworzonych na specjalne zamówienie jest zresztą o wiele więcej. Przede wszystkim, decydując się na projekty z pracowni mebli, zyskujemy pewność, że będziemy mieć do czynienia z najwyższą jakością wykonania. Nie bez znaczenia pozostaje także fakt, że możemy doprecyzować wszystkie szczegóły projektu, tak, aby był jak najlepiej dopasowany do naszych potrzeb. Efekt? Kuchenne innowacje, które z jednej strony zachwycają naturalnym urokiem, a z drugiej nowoczesnym podejściem!

 

Kuchenne innowacje a szczypta kontrastu

Wszechobecna biel to trend, który utrzymuje się już kolejny sezon. W tym sezonie jednak projektanci wnętrz proponują, aby jasne barwy przełamać kontrastową czernią – ale przy jednoczesnym zachowaniu pełnej harmonii. Jak to zrobić? Spójrzmy na najnowsze inspiracje, gdzie dominują drewniane meble zestawione z czarną ścianą i neutralną podłogą. Ciekawym rozwiązaniem mogą być także ciemne, matowe blaty lub nawet… całe meble.

 

Coś więcej niż kolor

Zapomnijmy o standardowych rozwiązaniach kolorystycznych. Kuchenne innowacje to bowiem również barwy, które do tej pory pomijaliśmy w projektach mebli, jak np. granaty, zgaszone zielenie czy nawet oryginalne żółcie. Nas najbardziej ujęło połączenie jasnych ścian z meblami o frontach utrzymanych właśnie w zgaszonej zieleni.

Komentowanie wyłączone.