Meble przyszłości. Nie tylko futurystyczne rozwiązania

Liczne przeszklenia, mechanizmy na pilot, a może nowatorskie połączenia kolorów? Z tym zazwyczaj kojarzą nam się meble przyszłości. Dziś przyglądamy się tematowi z nieco innej strony i proponujemy rozwiązania, które naszym zdaniem świadczą o „umeblowaniu jutra” i inteligentnym domu. Oto dodatki i modele, które idealnie wpisują się w tę tematykę!

 

Inteligenty materac

Czym jest nowoczesność? Dla nas to przede wszystkim komfort, który nie zmienia się nawet pomimo wielu lat intensywnego użytkowania danego mebla. Niestety, wiele współczesnych modeli „obliczonych” jest na bardzo krótki czas działania – co oznacza, że zaprojektowano je z myślą o maksymalnie kilku latach dostarczania wygody. Tak jest np. z materacami, które zużywają się często już… po roku korzystania!

Dla nas nowoczesność to przede wszystkim trwałość i jak najwyższa jakość. Z tego właśnie powodu stawiamy na innowacyjne materace marki Senactive. Dlaczego to właśnie te modele zaliczamy do „mebli przyszłości”? Powód jest prosty. Materac Senactive jest z jednej strony twardszy, a z drugiej miękki – co oznacza, że wystarczy przewrócić go na drugą stronę, aby dopasować go do swoich potrzeb. Co więcej, firma oferuje możliwość wykonania materaca według indywidualnego projektu.

 

Meble przyszłości? Szukaj ich w kuchni!

Na zewnątrz klasyczne fronty, a we wnętrzu – zupełnie nowe możliwości z zakresu przechowywania naczyń, przyborów kuchennych oraz sprzętów AGD. Właśnie takie możliwości gwarantuje nam zastosowanie innowacyjnych mechanizmów, które ukryte wewnątrz szafek, zapewniają nam zarówno łatwiejszy dostęp do niektórych elementów, jak i lepszą organizację w kuchni. Doskonałym przykładem jest tu system narożników Peka. Na czym dokładnie polega ich fenomen? Przede wszystkim, systemy Peka są łatwe w montażu i występują w wielu wariantach, dzięki czemu z pewnością wybierzemy idealne dla siebie rozwiązanie. Nie można zapomnieć także o trwałości. Jak bowiem przystało na prawdziwe meble przyszłości, narożniki Peka przygotowano na bardzo duże obciążenie – do 25 kg na każdą półkę.

Komentowanie wyłączone.