Meble przyszłości? Zaprojektuj je z pracownią Porwoł!

Tradycja ze szczyptą nowoczesności? Teraz to możliwe! W Meble Porwoł z pomysłem łączymy komfort z niezwykłym designem, efektem czego są meble przyszłości – Twojej przyszłości. Oto kilka nowatorskich pomysłów, które możesz zastosować przy projektowaniu swojego wyposażenia marzeń!

 

Inteligentne meble

Choć odkrycie sofy, która sama odgadywać będzie preferencje odnośnie wypoczynku jest jeszcze przed nami, to segmenty z możliwością dowolnego modyfikowania są już codziennością. Zdziwieni? W Pracowni Porwoł proponujemy meble przyszłości, powstałe specjalnie z myślą o możliwie jak najbardziej funkcjonalnym zagospodarowaniu przestrzeni. Na czym to dokładnie polega? Inteligentne meble z powodzeniem dopasują się do każdego układu mieszkania, głównie dzięki innowacyjnemu projektowi oraz sporej mobilności. Podwyższanie, ukryte blaty, wysuwające się kolejne segmenty – wszystkie te elementy sprawiają, że w kilka sekund całkowicie odmienisz pomieszczenie i to, co z pozoru wydaje się tylko kuchnią, zmieni się w… komfortową jadalnię. Prawda, że wygodnie?

 

Nowoczesne tworzywa

Zapomnij o sklejkach czy tanich materiałach, które trzeba wymieniać po paru miesiącach użytkowania. Pracownia Porwoł skupia się bowiem nie tylko na nowoczesnym designie, ale i wykonaniu, które przetrwa lata – stąd właśnie swoje wyroby określamy mianem mebli przyszłości. W naszych realizacjach stosujemy rozmaite materiały o różnych właściwościach, takie jak płyta wiórowa, MDF lakierowany, akryl, fornir, drewno czy szkło. Efekt? Wytrzymałe meble dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb!

 

Elementy szklane w kuchni

Kto powiedział, że meble przyszłości sprawdzą się tylko w salonie? Wprowadzenie szklanych elementów do standardowej, kuchennej zabudowy nada całości nieco futurystycznego charakteru, a przy tym wprowadzi wrażenie przestronności. Nie musisz obawiać się także o kwestie pielęgnacji. Szklane elementy wykonane są bowiem ze specjalnego połączenia materiałów, które nie tylko wykazuje sporą odporność na uszkodzenia mechaniczne, ale i doskonale wygląda zaledwie po szybkim przetarciu ściereczką. Dostępne w wielu opcjach kolorystycznych szkło Lacobel, laminowana powierzchnia, a może zaskakujące właściwościami szkło hartowane? Wybór należy do Ciebie! W końcu meble przyszłości oznaczają również wygodę i komfort użytkowania – bez spędzania czasu na uciążliwym polerowaniu.

Komentowanie wyłączone.