Meble na wymiar. Tego mogłeś nie wiedzieć

Meble na wymiar nie tylko do kuchni

Mało kto zdaje sobie sprawę, że meble na wymiar możemy zamówić do każdego pomieszczenia w naszym domu. Co więcej, decydując się na takie rozwiązanie, wybieramy jednocześnie perfekcyjne dostosowanie do specyfiki konkretnego wnętrza. Skosy, wnęki, niewielki metraż lub wręcz przeciwnie – duża powierzchnia do zagospodarowania? Z meblami na wymiar rozwiążesz każdy aranżacyjny problem! Zaprojektowane specjalnie z myślą o nas wyposażenie to również doskonała alternatywa dla wszystkich sklepów sieciowych oferujących katalogowe i, co się z tym wiąże, często niewymiarowe modele.

Materiały wysokiej jakości

No właśnie – katalogowe meble. Współczesny świat przyzwyczaił nas do krótkotrwałych produktów, które ze względu na widoczne ślady użytkowania, szybko musimy zastąpić czymś nowym. Tymczasem meble na wymiar to powrót do niemal skrojonych na miarę projektów – i co więcej, te przywiązanie do jakości przejawia się także w wykorzystywanych materiałach. W Meblach Porwoł rezygnujemy z kiepskiej jakości surowców na rzecz najwyższej klasy okuć i materiałów, które stanowią idealne dopełnienie każdego projektu. Trwałość to dla nas priorytet – stąd właśnie wybór starannie wyselekcjonowanych surowców, odpornych na wilgoć czy mechaniczne uszkodzenia, jak np. zarysowania.
Oryginalne, wytrzymałe i dopracowane w najmniejszych szczegółach – właśnie takie są meble na wymiar, które możesz zamówić w Pracowni Porwoł. Już teraz poznaj resztę ich zalet i przekonaj się, dlaczego stanowią tak częsty zakupowy wybór.

Design, który zaskakuje

Wiele osób kojarzy meble na wymiar z tradycyjnym wzornictwem czy stylem retro. To błąd! Współczesne pracownie realizują projekty czerpiące zarówno z klasycznych rozwiązań, jak i nowoczesnych, niekiedy nawet innowacyjnych pomysłów. Jeśli więc szukasz kuchennej zabudowy łączącej w sobie komfort użytkowania i oryginalny design, lub rozglądasz się za meblami biurowymi, które oprócz wyglądu będą zaskakiwać wygodą – Nasze Studio powinno znaleźć się na Twojej liście miejsc do odwiedzenia. W Meblach Porwoł za realizacje odpowiadają doświadczeni projektanci, z kolei ich plany wcielają w życie specjaliści z zakresu stolarki meblowej.

Komentowanie wyłączone.