Twoje meble na wymiar. Top 3 oryginalnych pomysłów!

Twoje meble na wymiar. Top 3 oryginalnych pomysłów!

Meble na wymiar to cała gama zupełnie nowych możliwości. To, co jednak czyni je tak wyjątkowymi, kryje się w ich wnętrzu – to bowiem my sami decydujemy nie tylko o wyglądzie, ale i o układzie oraz poszczególnym położeniu szafek. Szukasz inspiracji, które tchną w Twoje wnętrza nowe życie? Oto kilka oryginalnych pomysłów!

Szafki narożne

Kreatywnie wykorzystaj wszystkie zakamarki w Twojej kuchni – nawet te, które z pozoru wydają się niemożliwe do zaaranżowania. Najlepszym przykładem są tutaj szafki narożne. Wyobraź sobie, że niezależnie od wielkości kuchni, możesz pozwolić sobie na schowek zachwycający ilością miejsca oraz sprytnym rozplanowaniem. Wielką zaletą szafek narożnych jest bowiem nie tylko ich uniwersalność, ale i ergonomiczny kształt. Co więcej, takie szafki są w stanie wytrzymać także bardzo duże obciążenie, dzięki czemu z powodzeniem wykorzystasz je w roli niewielkiej spiżarki. Zastanawiasz się, czy ten rodzaj zabudowy sprawdzi się również w przypadku Twoich wymarzonych mebli ma wymiar? Bez obaw – szafki narożne można wkomponować w niemal każdy projekt.

Podświetlane meble na wymiar

A może odrobina szaleństwa? Oryginalne podświetlenie blatów lub szafek nada Twojej kuchni wyjątkowego charakteru, a przy tym rozjaśni niedostępne zakamarki szafek. Możesz postawić albo na delikatne, jasne światło, albo na mieniące się różnymi kolorami panele, które razem z gładką powierzchnią mebli tworzą oryginalną kompozycję. Takie nietuzinkowe oświetlenie zachwyci także w salonie.

Połączenie materiałów

Elementy drewniane w duecie ze stalowym wykończeniem, białe z ciemnym, gładka powierzchnia przechodząca w nieco bardziej zróżnicowaną strukturę? Wybierając meble na wymiar, wszystkie z tych możliwości stoją przed Tobą otworem! Szczególnie urzekającym motywem jest mariaż nowoczesnego wzornictwa z klasycznym materiałem, jakim jest np. drewno. To rozwiązanie sprawdzi się szczególnie w kuchni, gdzie jasny materiał rozjaśni wnętrze, optycznie je przy tym powiększając. Kontrastowe połączenie kolorów zaskoczy z kolei w salonie – białe szafki z czarnymi motywami to ponadczasowy wybór, zachwycający niezależnie od metrażu!

Komentowanie wyłączone.