Nowoczesna kuchnia. Tych rozwiązań nie może tam zabraknąć!

Futurystyczne meble, a może sprzęty, które swoim designem kojarzą się z nadchodzącym wiekiem? Nie do końca! Nowoczesna kuchnia wcale nie musi oznaczać efektownych, choć niekoniecznie potrzebnych technologii czy chromowanych powierzchni. Dziś podsuniemy wam kilka patentów, bez których nie obędzie się żadne mieszkanie.

Stół – serce każdej kuchni

To przy nim jemy, rozmawiamy, przygotowujemy posiłki i najważniejsze – spędzamy wspólnie czas. Stół, bo to o nim właśnie mowa, to element, którego nie może zabraknąć w kuchni. Nieważne, czy niewielki i składany, czy wręcz przeciwnie – solidny i rozłożysty, gotowy na przyjmowanie dużej liczby gości. Najważniejsze, aby pasował do naszego wnętrza – a przy okazji był w pełni funkcjonalny. Wszystkie te warunki spełniają stoły z polskiej manufaktury Carpatic, które nie dość, że wykonywane są z najwyższej jakości drewna, to jeszcze przyciągają wzrok wyjątkowym designem. Proste, z pomysłem i polskie – czyż to nie najlepsze rozwiązanie dla nowoczesnej kuchni?

Coś więcej niż szuflada

Co innowacyjnego można zastosować w szufladzie? Z pozoru mogłoby się wydawać, że niewiele – wystarczy jednak bliżej przyjrzeć się systemom BLUM żeby zrozumieć, jak wiele kwestii można jeszcze ulepszyć. Doskonałym przykładem jest tu zwłaszcza model LEGRABOX, będący wyjątkowym duetem designu i komfortu użytkowania.
To, co szczególnie zaskakuje w tym rozwiązaniu, to wspomniane już funkcjonalności. Przede wszystkim, prowadnica LEGRABOX zapewnia świetne właściwości jezdne, wyczuwalne już od pierwszego skorzystania. Do tego warto dodać wytrzymałość, tak przecież ważną w nowoczesnej kuchni – system LEGRABOX gwarantuje bowiem pełną sprawność działania nawet przy dużym obciążeniu do 70 kg.

Nowoczesna kuchnia z wyspą

Wyspa kuchenna to jeden z mocniejszych trendów. Nic zresztą dziwnego – jest funkcjonalna, efektowna oraz umożliwia schowanie w jej wnętrzu wielu sprzętów. Niestety, to rozwiązanie posiada także pewne wady, takie jak ograniczona uniwersalność.
W przypadku małych lub wąskich kuchni wyspa kuchenna zamiast udogodnieniem, może być przeszkodą – chyba, że zamiast na model z salonu, postawimy na taki zaprojektowany w pracowni mebli. Co daje nam takie rozwiązanie? Przede wszystkim pewność, że wyspa będzie idealnie dopasowana i do naszych potrzeb, i specyfiki nowoczesnej kuchni.

Komentowanie wyłączone.