Oryginalne meble na wymiar. Zrobimy je dla Ciebie!

Marzysz o jakimś wyjątkowym meblu, ale nie możesz go znaleźć w żadnym z salonów? Spokojnie! Zamiast przeczesywać internet w poszukiwaniu idealnego rozwiązania lub spacerować od sklepu do sklepu, postaw na meble na wymiar. Oto kilka oryginalnych koncepcji, które możesz zrealizować przy pomocy profesjonalnej pracowni – może wśród nich jest pomysł, jaki cię zainteresuje?

 

Biblioteczka

Półki na książki wcale nie muszą być nudne! Meble na wymiar otwierają zupełnie nowe możliwości w kwestii aranżacji biblioteczek, które do tej pory kojarzyły nam się jedynie ze sztywnymi segmentami ustawionymi tuż pod ścianą. Co więcej, dzięki meblom na wymiar możesz wykorzystać pod biblioteczkę wszelkie wnęki czy skosy, słowem – wszystkie te miejsca, które do tej pory były przy aranżacji zupełnie pomijane.

 

Łóżko

Kto z nas nie marzy o sypialni marzeń, gdzie można wypocząć po ciężkim dniu? No właśnie! Mówiąc jednak o relaksie, nie sposób nie wspomnieć o jednym z ważniejszych elementów sypialnianego wystroju, jakim jest łóżko. Wygodne, dostosowane do naszych potrzeb, harmonizujące się z wystrojem sypialni – tym na pewno powinno się wyróżniać. Większość modeli dostępnych w sklepach dostosowanych jest jednak do masowego klienta, przez co później tak trudno jest dopasować je do aranżacji naszej sypialni. Meble na wymiar rozwiązują jednak ten problem. Od samego początku możesz bowiem uczestniczyć w tworzeniu projektu, dzięki czemu końcowy produkt będzie całkowitym odzwierciedleniem Twoich potrzeb. Dodajmy do tego odpowiedni materac, a zyskamy prawdziwe królestwo, które będzie ciężko opuścić!

 

Meble na wymiar w łazience

Jednym z oryginalniejszych trendów są podwieszane meble w łazience. To niezwykle funkcjonalne rozwiązanie, które nie tylko optycznie powiększa pomieszczenie, ale i ułatwia dostęp do całej podłogi – przez co odchodzą nam trudności z umyciem trudno dostępnych płytek podłogowych.

 

Toaletka

Jest takie miejsce, w którym możemy na spokojnie oddać się malowaniu i wieczornym rytuałom. Mowa o toaletce – kobiecym kącie, gdzie skupiamy się tylko na sobie i swoich potrzebach. Zazwyczaj mebel ten kojarzy nam się ze stylistyką retro, przez co, jeśli nie chcemy mieszać stylów, tak ciężko dopasować go do nowoczesnej sypialni czy łazienki. Istnieje jednak na to pewien sposób. Wystarczy, że postawimy na meble na wymiar, a sami zdecydujemy, jaki styl i rozmiar ma mieć nasza toaletka.

Komentowanie wyłączone.