O firmie

TWORZYMY MEBLE PRZYSZŁOŚCI;MEBLE Z PASJĄ;MEBLE DLA CIEBIE

Pomożemy Ci stworzyć idealne meble już dziś!

Poszukujesz wyjątkowych mebli, a żadne z proponowanych przez salony rozwiązań Cię nie satysfakcjonuje? Stwórz je więc sam – z drobną pomocą ze strony pracowni Meble Porwoł. Nasza firma od lat specjalizuje się w unikatowych projektach dopasowanych do indywidualnych potrzeb klientów. Meble biurowe, kuchenne, zabudowa do łazienki – wiemy, że każdy element wystroju ma znaczenie, dlatego wyrobom wychodzącym z naszej pracowni poświęcamy maksimum swojego zaangażowania.

Napisz do nas..

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Decydując się na wykonanie mebli w „Meble Porwoł” macie Państwo pewność, że wybieracie najwyższej jakości okucia i materiały. Produkt końcowy zatem będzie nie tylko piękny ale i praktyczny, co w kuchni jest decydującym priorytetem „Piękno, to dla każdego coś innego ale funkcjonalność – to samo dla wszystkich”. Nasz wyspecjalizowany zespół doradzi i zaprojektuje kuchnię tak, aby była piękna, funkcjonalna i cieszyła przez długie lata użytkowania. Zapraszamy do naszego studia kuchennego (najlepiej wyposażone studio na Śląsku!), gdzie mogą Państwo zobaczyć w pełni wyposażone meble kuchenne i szafy, a także systemy i rozwiązania, których nie zobaczycie gdzie indziej. Ponadto posiadamy sprzęt AGD renomowanych firm, który możecie zamówić u nas na atrakcyjnych warunkach.

Napisz do nas..

Nasi Partnerzy

O NASZEJ FIRMIE

Firma „Meble Porwoł” istnieje na rynku od 2013 roku, jednak nasze doświadczenie zawodowe sięga roku 2006. Przez te lata prężnie się rozwijamy stosując coraz nowsze i bardziej zaawansowane technologie. Kilka razy w roku bierzemy czynny udział w targach i szkoleniach branżowych, dzięki czemu jesteśmy na bieżąco z wchodzącymi na rynek nowościami. Stawiamy sobie wysokie wymagania i nie boimy się wyzwań. Stosujemy praktyczne, sprawdzone rozwiązania, często skomplikowane technologicznie, których nie proponuje konkurencja. Bazujemy na okuciach najlepszych światowych firm jak: Blum, Peka, Hettich, Aluprofil… Materiały, z których tworzymy meble są solidne, niezawodne i cieszą oko.

Nasze Certyfikaty

PEKA
certyfikat_blum

NASZE ZALETY

Wysokiej jakości materiały, jakość wykonania czy perfekcyjnie dopasowane meble to tylko część zalet naszej firmy. Jako firma za punkt honoru bierzemy sobie niezawodność i terminowość. Jednak rzeczą najważniejszą dla nas jest aby w pełni usatysfakcjonować klienta. Nie są to też puste przechwałki – jako firma możemy pochwalić się odpowiednimi certyfikatami które są niezbędne aby otrzymać gwarancję producenta. 

Napisz do nas..

Nasze Umiejętności

Projektowanie wnętrz

98%

Montaż

90%

Najnowsze rozwiązania w każdym projekcie

88%

Jakość wykonania

99%

Nasze Realizacje Waszych Pomysłów

Sprawdź RealizacjeSkontaktuj się z nami